همه محصولات
پودر دانه بندی شده آلومینا اکسید آلومینیوم سفید صنعتی
| نقطه جوش: | 3550 درجه سانتیگراد (6422 درجه فارنهایت) |
|---|---|
| تراکم: | 3.95 G/cm3 |
| مشخصه: | خلوص بالا، خود تیز شوندگی خوب، قابلیت سنگ زنی قوی، حرارت کم، راندمان بالا، مقاومت در برابر خوردگی اس |
اکسید آلومینیوم سفید درجه صنعتی مناسب برای تولید جاروبرقی های پوشش داده شده و چرخ های آسیاب بسته شده
| نقطه جوش: | 3550 درجه سانتیگراد (6422 درجه فارنهایت) |
|---|---|
| تراکم: | 3.95 G/cm3 |
| مشخصه: | خلوص بالا، خود تیز شوندگی خوب، قابلیت سنگ زنی قوی، حرارت کم، راندمان بالا، مقاومت در برابر خوردگی اس |
مواد خاشاک آکسید آلومینیوم سفید که سخت بودن یکنواخت و شکل ذرات را برای عملکرد یکپارچه خاشاک سازی فراهم می کند
| نقطه جوش: | 3550 درجه سانتیگراد (6422 درجه فارنهایت) |
|---|---|
| تراکم: | 3.95 G/cm3 |
| مشخصه: | خلوص بالا، خود تیز شوندگی خوب، قابلیت سنگ زنی قوی، حرارت کم، راندمان بالا، مقاومت در برابر خوردگی اس |
آلبومين فلوز شده سفيد و سطح قوي با وزن مولکولي بزرگ
| Crystal Structure: | Hexagonal |
|---|---|
| Hardness: | 9.0 Mohs |
| Optical property: | Transparent / Translucent Apperance |
آسیاب از اکسید آلومینیوم سفید با سختی ۹٫۰ Mohs استفاده می کند
| Hardness: | 9.0 Mohs |
|---|---|
| Boiling Point: | 3,550 °C (6,422 °F) |
| Stability: | Stable |
رسانه های شن و ماسه شش گوشه ای با چگالی بالا برای آماده سازی سطح موثر
| Boiling Point: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Density: | 3.95 G/cm3 |
| Characteristic: | High Purity, Good Self-sharpening, Strong Grinding Ability, Small Heat, High Efficiency, Acid And Alkali Corrosion Resistance, High Temperature Thermal Stability |
آکسید آلومینیوم سفید پایدار و پایدار برای کارایی تولید شما
| Chemical Formula: | Al2O3 |
|---|---|
| Solubility: | Insoluble In Water |
| Melting Point: | 2,072 °C (3,762 °F) |
صنعت اکسید آلومینیوم سفید پودر سفید برای ترکیبات شیشه ای و کف ضد لغزش
| Particle Size: | 10-325 Mesh |
|---|---|
| Solubility: | Insoluble In Water |
| Optical property: | Transparent / Translucent Apperance |
قابلیت خرد کردن قوی اکسید آلومینیوم سفید فرمول شیمیایی Al2O3
| سختی: | 9.0 مه |
|---|---|
| AL2O3: | ≥99.4٪ |
| استفاده: | کفپوش ضد لغزش |
رسیدن به خرد کردن دقیق با خاکستری سفید آلومینیوم اکسید خاشاک
| استفاده: | کفپوش ضد لغزش |
|---|---|
| نقطه ذوب: | 2072 درجه سانتی گراد |
| فرمول شیمیایی: | AL2O3 |

