Alle producten
-
Ceramische het Vernietigen Media
-
Het ceramische Parel Vernietigen
-
Ceramisch het Vernietigen Schuurmiddel
-
De Bal van het zirconiumsilicaat
-
Zirconiumdioxyde Malende Media
-
Wit Aluminiumoxyde
-
Garnet Abrasive Sand
-
Het ceramische Geschotene Uithameren
-
Bruin Aluminiumoxyde
-
Het Carbide van het carborundumsilicium
Aluminogranulaatpoeder van industriële kwaliteit
| Kookpunt: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Dikte: | 30,95 g/cm3 |
| Kenmerkend: | Hoge zuiverheid, goede zelfscherping, sterk slijpvermogen, lage hitte, hoge efficiëntie, resistentie |
Wit aluminiumoxide van industriële kwaliteit, geschikt voor de vervaardiging van gecoate slijpmiddelen en gebonden slijpwielen
| Kookpunt: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Dikte: | 30,95 g/cm3 |
| Kenmerkend: | Hoge zuiverheid, goede zelfscherping, sterk slijpvermogen, lage hitte, hoge efficiëntie, resistentie |
Wit aluminiumoxide schuurmiddel dat zorgt voor uniforme hardheid en deeltjesvorm voor consistente slijpprestaties
| Kookpunt: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Dikte: | 30,95 g/cm3 |
| Kenmerkend: | Hoge zuiverheid, goede zelfscherping, sterk slijpvermogen, lage hitte, hoge efficiëntie, resistentie |
Wit gesmolten aluminium glas en oppervlakversterking met groot moleculair gewicht
| Crystal Structure: | Hexagonal |
|---|---|
| Hardness: | 9.0 Mohs |
| Optical property: | Transparent / Translucent Apperance |
Bij het slijpen wordt gebruik gemaakt van witte aluminiumoxide met een hardheid van 9,0 Mohs en een kookpunt van 550 °C
| Hardness: | 9.0 Mohs |
|---|---|
| Boiling Point: | 3,550 °C (6,422 °F) |
| Stability: | Stable |
Hoogdichte zeshoekige zandblaasmiddelen voor een doeltreffende oppervlaktevoorbereiding
| Boiling Point: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Density: | 3.95 G/cm3 |
| Characteristic: | High Purity, Good Self-sharpening, Strong Grinding Ability, Small Heat, High Efficiency, Acid And Alkali Corrosion Resistance, High Temperature Thermal Stability |
Stabiel wit aluminium oxide en stabiel voor uw productie efficiëntie
| Chemical Formula: | Al2O3 |
|---|---|
| Solubility: | Insoluble In Water |
| Melting Point: | 2,072 °C (3,762 °F) |
Witte aluminiumoxide industrie Wit poeder voor glasverbindingen en anti-slip vloeren
| Particle Size: | 10-325 Mesh |
|---|---|
| Solubility: | Insoluble In Water |
| Optical property: | Transparent / Translucent Apperance |
Sterk slijpvermogen Witte aluminiumoxide ∙ Chemische formule Al2O3
| Hardheid: | 9.0 Mohs |
|---|---|
| Al2o3: | ≥99.4% |
| Gebruik: | Anti-slip vloeren |
Bereiken van een nauwkeurig slijpen met witte aluminium-oxide slijpkorrels
| Gebruik: | Anti-slip vloeren |
|---|---|
| Smeltepunt: | 2.072 °C |
| Chemische Formule: | Al2o3 |

