Tüm ürünler
Endüstriyel kalite beyaz alüminyum oksit alüminyum granüle edilmiş toz
| Ürün Kategorisi: | 3.550°C (6.422°F) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 3,95 gr/cm3 |
| karakteristik: | Yüksek Saflık, Kendiliğinden İyi Bilenme, Güçlü Taşlama Yeteneği, Küçük Isı, Yüksek Verimlilik, Asit |
Endüstriyel sınıf beyaz alüminyum oksit, kaplı abrazifler ve yapıştırılmış öğütme tekerlekleri üretimi için uygundur
| Ürün Kategorisi: | 3.550°C (6.422°F) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 3,95 gr/cm3 |
| karakteristik: | Yüksek Saflık, Kendiliğinden İyi Bilenme, Güçlü Taşlama Yeteneği, Küçük Isı, Yüksek Verimlilik, Asit |
Beyaz Alüminyum oksit abrazif malzeme, tutarlı öğütme performansı için tekdüze sertlik ve parçacık şekli sağlar
| Ürün Kategorisi: | 3.550°C (6.422°F) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 3,95 gr/cm3 |
| karakteristik: | Yüksek Saflık, Kendiliğinden İyi Bilenme, Güçlü Taşlama Yeteneği, Küçük Isı, Yüksek Verimlilik, Asit |
Beyaz Füzyonlu Alümina Kristal Soğutma ve Büyük Moleküler Ağırlıklı Yüzey Güçlendirme
| Crystal Structure: | Hexagonal |
|---|---|
| Hardness: | 9.0 Mohs |
| Optical property: | Transparent / Translucent Apperance |
Dökme 9,0 Mohs Sertliği 550 ° C Kaynama Noktası Beyaz Alüminyum Oksit Kullanılır
| Hardness: | 9.0 Mohs |
|---|---|
| Boiling Point: | 3,550 °C (6,422 °F) |
| Stability: | Stable |
Etkili yüzey hazırlığı için yüksek yoğunluklu altıgen kum püskürtme ortamları
| Boiling Point: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Density: | 3.95 G/cm3 |
| Characteristic: | High Purity, Good Self-sharpening, Strong Grinding Ability, Small Heat, High Efficiency, Acid And Alkali Corrosion Resistance, High Temperature Thermal Stability |
Sabit Beyaz Alüminyum Oksit ve Üretim Verimliliğiniz için Sabit
| Chemical Formula: | Al2O3 |
|---|---|
| Solubility: | Insoluble In Water |
| Melting Point: | 2,072 °C (3,762 °F) |
Beyaz Alüminyum Oksit Endüstrisi Beyaz Toz Cam Bileşikleri Ve Kayma Karşıtı Zeminler İçin
| Particle Size: | 10-325 Mesh |
|---|---|
| Solubility: | Insoluble In Water |
| Optical property: | Transparent / Translucent Apperance |
Güçlü öğütme yeteneği Beyaz alüminyum oksit Kimyasal formülü Al2O3
| Sertlik: | 9.0 Mohs |
|---|---|
| AL2O3: | ≥%99,4 |
| Kullanımı: | Kaymaz Zemin Kaplaması |
Beyaz Alüminyum Oksit Sıvıcı Kırıntılarla Hassaslıklı Sıvılamaya Ulaşın
| Kullanımı: | Kaymaz Zemin Kaplaması |
|---|---|
| Erime noktası: | 2.072 °C |
| Kimyasal formül: | AL2O3 |

