Tüm ürünler
0.8-20mm Taneli Endüstriyel Seramik Kum Dayanıklı ve Performanslı, Özgül Ağırlık 2.6-2.8
| Tip: | Seramik Kumlama Ortamı |
|---|---|
| Gerçek Yerçekimi: | ≥3,85g/cm3 |
| Aşındırıcı Tahıl: | alümina oksit |
Fabrika Toptan Endüstriyel Kalite Yüksek Saflık Alüminyum Hidroksit Ham Tozu Rekabetçi Fiyatlarla
| Ürün Kategorisi: | 3.550°C (6.422°F) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 3,95 gr/cm3 |
| karakteristik: | Yüksek Saflık, Kendiliğinden İyi Bilenme, Güçlü Taşlama Yeteneği, Küçük Isı, Yüksek Verimlilik, Asit |
Yüksek saflıkta alüminyum oksit beyaz katı alüminyum oksit
| Ürün Kategorisi: | 3.550°C (6.422°F) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 3,95 gr/cm3 |
| karakteristik: | Yüksek Saflık, Kendiliğinden İyi Bilenme, Güçlü Taşlama Yeteneği, Küçük Isı, Yüksek Verimlilik, Asit |
Alüminyum oksit beyaz Yüksek sıcaklıkta kalsinli alüminyum tozu
| Ürün Kategorisi: | 3.550°C (6.422°F) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 3,95 gr/cm3 |
| karakteristik: | Yüksek Saflık, Kendiliğinden İyi Bilenme, Güçlü Taşlama Yeteneği, Küçük Isı, Yüksek Verimlilik, Asit |
Otomotiv Parçaları B60 boyutu 0.150-0.300 mm Seramik cilalama ortamı
| Çalışma sıcaklığı: | 1200°C'ye kadar |
|---|---|
| Malzeme: | Alümina bazlı seramik |
| Yeniden kullanılabilirlik: | Yüksek, Birden Çok Kez Tekrar Kullanılabilir |
B120 63 - 125uM Seramik Bilyalı Kumlama 60HRC Seramik Parlatma Malzemesi
| Çalışma sıcaklığı: | 1200°C'ye kadar |
|---|---|
| Malzeme: | Alümina bazlı seramik |
| Yeniden kullanılabilirlik: | Yüksek, Birden Çok Kez Tekrar Kullanılabilir |
B120 63-125um Seramik Bilyalı Kumlama 60HRC Seramik Parlatma Malzemesi
| Çalışma sıcaklığı: | 1200°C'ye kadar |
|---|---|
| Malzeme: | Alümina bazlı seramik |
| Yeniden kullanılabilirlik: | Yüksek, Birden Çok Kez Tekrar Kullanılabilir |
Otomotiv Parçaları B60 boyutu 0.150-0.300 mm Seramik cilalama ortamı
| Çalışma sıcaklığı: | 1200°C'ye kadar |
|---|---|
| Malzeme: | Alümina bazlı seramik |
| Yeniden kullanılabilirlik: | Yüksek, Birden Çok Kez Tekrar Kullanılabilir |
Otomotiv Parçaları B60 boyutu 0.150-0.300 mm Seramik cilalama ortamı
| Çalışma sıcaklığı: | 1200°C'ye kadar |
|---|---|
| Malzeme: | Alümina bazlı seramik |
| Yeniden kullanılabilirlik: | Yüksek, Birden Çok Kez Tekrar Kullanılabilir |
Yoğunluklu Zirkonya Öğütme Ortamı Stabilize Edilmiş 2.6-2.8mm Küre Şekli
| Çalışma sıcaklığı: | 1200°C'ye kadar |
|---|---|
| Malzeme: | Alümina bazlı seramik |
| Yeniden kullanılabilirlik: | Yüksek, Birden Çok Kez Tekrar Kullanılabilir |

