Όλα τα Προϊόντα
0.8-20mm Κόκκος Βιομηχανικής Κεραμικής Άμμου Ανθεκτική και Απόδοσης με Ειδικό Βάρος 2.6-2.8
| Τύπος: | Κεραμικά μέσα ανατίναξης |
|---|---|
| Αληθινή βαρύτητα: | ≥3.85g/cm3 |
| Λειαντικό σιτάρι: | οξείδιο αλουμίνας |
Φαρμακείο χονδρικής πώλησης ακατέργαστης σκόνης υδροξειδίου αλουμινίου υψηλής καθαρότητας βιομηχανικής κλάσης με ανταγωνιστικές τιμές
| Σημείο βρασμού: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 30,95 G/cm3 |
| Χαρακτηριστικός: | Υψηλή καθαρότητα, καλή αυτοοξύτητα, ισχυρή ικανότητα άλεσης, μικρή θερμότητα, υψηλή απόδοση, αντοχή |
Οξείδιο του αργιλίου υψηλής καθαρότητας, λευκό στερεό οξείδιο του αργιλίου
| Σημείο βρασμού: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 30,95 G/cm3 |
| Χαρακτηριστικός: | Υψηλή καθαρότητα, καλή αυτοοξύτητα, ισχυρή ικανότητα άλεσης, μικρή θερμότητα, υψηλή απόδοση, αντοχή |
οξείδιο του αργιλίου λευκή αλουμίνα σε σκόνη υψηλής θερμοκρασίας καλσιναρισμένη
| Σημείο βρασμού: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 30,95 G/cm3 |
| Χαρακτηριστικός: | Υψηλή καθαρότητα, καλή αυτοοξύτητα, ισχυρή ικανότητα άλεσης, μικρή θερμότητα, υψηλή απόδοση, αντοχή |
Υλικά στίλβωσης κεραμικών για εξαρτήματα αυτοκινήτων, μέγεθος B60, 0,150-0,300 mm
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | Έως 1200°C |
|---|---|
| Υλικό: | Κεραμικά με βάση την αλουμίνα |
| Επαναχρησιμοποίηση: | Υψηλό, μπορεί να επαναχρησιμοποιηθεί πολλές φορές |
Β120 63 - 125uM Κηραμικά μέταλλα γυαλιστικής 60HRC
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | Έως 1200°C |
|---|---|
| Υλικό: | Κεραμικά με βάση την αλουμίνα |
| Επαναχρησιμοποίηση: | Υψηλό, μπορεί να επαναχρησιμοποιηθεί πολλές φορές |
B120 63-125um Κεραμικές Μπίλιες για Αμμοβολή 60HRC Κεραμικά Μέσα Στίλβωσης
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | Έως 1200°C |
|---|---|
| Υλικό: | Κεραμικά με βάση την αλουμίνα |
| Επαναχρησιμοποίηση: | Υψηλό, μπορεί να επαναχρησιμοποιηθεί πολλές φορές |
Υλικά στίλβωσης κεραμικών για εξαρτήματα αυτοκινήτων, μέγεθος B60, 0,150-0,300 mm
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | Έως 1200°C |
|---|---|
| Υλικό: | Κεραμικά με βάση την αλουμίνα |
| Επαναχρησιμοποίηση: | Υψηλό, μπορεί να επαναχρησιμοποιηθεί πολλές φορές |
Υλικά στίλβωσης κεραμικών για εξαρτήματα αυτοκινήτων, μέγεθος B60, 0,150-0,300 mm
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | Έως 1200°C |
|---|---|
| Υλικό: | Κεραμικά με βάση την αλουμίνα |
| Επαναχρησιμοποίηση: | Υψηλό, μπορεί να επαναχρησιμοποιηθεί πολλές φορές |
Πυκνότητα Ζιρκονίου Μέσα Λείανσης Σταθεροποιημένο 2.6-2.8mm Σφαιρικό Σχήμα
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | Έως 1200°C |
|---|---|
| Υλικό: | Κεραμικά με βάση την αλουμίνα |
| Επαναχρησιμοποίηση: | Υψηλό, μπορεί να επαναχρησιμοποιηθεί πολλές φορές |

