Wszystkie produkty
00,8-20 mm Wielkość ziarna Piasek ceramiczny przemysłowy Trwały i wydajny z ciężką grawitacją 2.6-2.8
| Typ: | Ceramiczne środki do piaskowania |
|---|---|
| Prawdziwa grawitacja: | ≥3,85 g/cm3 |
| Ziarno ścierne: | tlenek glinu |
Fabryka hurtowa Wyrób przemysłowy Wysokiej czystości Hydroksyd Aluminiowy Proszek Surowy W Konkurencyjnych Cenach
| Temperatura wrzenia: | 3550 ° C (6422 ° F) |
|---|---|
| Gęstość: | 3,95 g/cm3 |
| Charakterystyczny: | Wysoka czystość, dobre samoostrzenie, duża zdolność szlifowania, małe ciepło, wysoka wydajność, odpo |
Wyrostek tlenku aluminium o wysokiej czystości biały tlenek aluminium stały
| Temperatura wrzenia: | 3550 ° C (6422 ° F) |
|---|---|
| Gęstość: | 3,95 g/cm3 |
| Charakterystyczny: | Wysoka czystość, dobre samoostrzenie, duża zdolność szlifowania, małe ciepło, wysoka wydajność, odpo |
tlenek glinu biały kalcynowany w wysokiej temperaturze proszek tlenku glinu
| Temperatura wrzenia: | 3550 ° C (6422 ° F) |
|---|---|
| Gęstość: | 3,95 g/cm3 |
| Charakterystyczny: | Wysoka czystość, dobre samoostrzenie, duża zdolność szlifowania, małe ciepło, wysoka wydajność, odpo |
Części samochodowe B60 rozmiar 0,150-0,300 mm Środki polerowania ceramiczne
| Temperatura robocza: | Do 1200°C |
|---|---|
| Tworzywo: | Ceramika na bazie tlenku glinu |
| Możliwość ponownego użycia: | Wysoka, może być ponownie użyta wiele razy |
B120 63 - 125uM Ceramic Bead Blasting 60HRC Ceramic Polishing Media
| Temperatura robocza: | Do 1200°C |
|---|---|
| Tworzywo: | Ceramika na bazie tlenku glinu |
| Możliwość ponownego użycia: | Wysoka, może być ponownie użyta wiele razy |
B120 63-125um Ceramic Bead Blasting 60HRC Ceramic Polishing Media
| Temperatura robocza: | Do 1200°C |
|---|---|
| Tworzywo: | Ceramika na bazie tlenku glinu |
| Możliwość ponownego użycia: | Wysoka, może być ponownie użyta wiele razy |
Części samochodowe B60 rozmiar 0,150-0,300 mm Środki polerowania ceramiczne
| Temperatura robocza: | Do 1200°C |
|---|---|
| Tworzywo: | Ceramika na bazie tlenku glinu |
| Możliwość ponownego użycia: | Wysoka, może być ponownie użyta wiele razy |
Części samochodowe B60 rozmiar 0,150-0,300 mm Środki polerowania ceramiczne
| Temperatura robocza: | Do 1200°C |
|---|---|
| Tworzywo: | Ceramika na bazie tlenku glinu |
| Możliwość ponownego użycia: | Wysoka, może być ponownie użyta wiele razy |
Gęstość Mediów szlifujących z cyrkonu stabilizowanych 2,6-2,8 mm kształt kuli
| Temperatura robocza: | Do 1200°C |
|---|---|
| Tworzywo: | Ceramika na bazie tlenku glinu |
| Możliwość ponownego użycia: | Wysoka, może być ponownie użyta wiele razy |

