Wszystkie produkty
Professional Grade Ceramic Blasting Media with Melting Method Production Technology
| Ture Density: | 3.86cm³ |
|---|---|
| Color: | White |
| Buck Density: | 2.2±0.1 G/cm3 |
Long-lasting Durability and Materials Ceramic Bead Blasting with Melting Method Production Technology
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Recycles: | 70-90 |
| Color: | White |
Low Equipment Wear and 70-90% Recycles Ceramic Blasting Media with Free Sample
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Equipment Wear: | Low |
| Refractoriness: | 1790°C |
Blasting Performance with Low Equipment Wear Ceramic Blasting Media and 2.3 G/cm3 Bulk Density
| Application: | Blasting, Peening, Deburring |
|---|---|
| Bulk Density: | 2.3 G/cm3 |
| Material: | Ceramic |
Wydajne i dostosowywalne wystrzaływanie wierszy ceramicznych do gładkich powierzchni
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Ceramiczny |
| Wielkość: | 250-425μm |
3,21 g / cm³ Cząsteczki bloku węglika krzemu z zielonego karborundu 90 μM-63 μM
| nazwisko: | Cząstki węglika krzemu |
|---|---|
| Struktura krystaliczna: | Sześciokątny |
| Kolor: | Zielona |
99,05% SiC Zielony proszek węglika krzemu 125 μM-106 μM Wysoka przewodność cieplna
| Współczynnik rozszerzalności cieplnej (10^-6/K): | 4.6 |
|---|---|
| Kolor: | Zielona |
| Twardość Mohsa: | 9.3 |
7,5 Mohs Ceramiczne mikrokulki ścierne 425-600 μm Wysoka odporność na ścieranie
| nazwisko: | Czyszczenie ścierniwem |
|---|---|
| Użycie: | PRZEMYSŁ |
| Kształt: | Piasek |
Materiały izolacyjne Ściernice cyrkonowe 1,0 mm Mikrokulki cyrkonowe o wysokiej twardości
| nazwisko: | Kula z cyrkonii |
|---|---|
| Prawdziwa gęstość: | 6,05kg/dm³ |
| Użycie: | Ścierny |
Koraliki kulkowe z krzemianu cyrkonu o wysokiej okrągłości 7,5 Mohs do obróbki powierzchni
| gęstość tury: | 3,86 g/cm3 |
|---|---|
| Faza szklista: | 32% |
| Kształt: | Piłka |

