Alle producten
-
Ceramische het Vernietigen Media
-
Het ceramische Parel Vernietigen
-
Ceramisch het Vernietigen Schuurmiddel
-
De Bal van het zirconiumsilicaat
-
Zirconiumdioxyde Malende Media
-
Wit Aluminiumoxyde
-
Garnet Abrasive Sand
-
Het ceramische Geschotene Uithameren
-
Bruin Aluminiumoxyde
-
Het Carbide van het carborundumsilicium
Professional Grade Ceramic Blasting Media with Melting Method Production Technology
| Ture Density: | 3.86cm³ |
|---|---|
| Color: | White |
| Buck Density: | 2.2±0.1 G/cm3 |
Long-lasting Durability and Materials Ceramic Bead Blasting with Melting Method Production Technology
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Recycles: | 70-90 |
| Color: | White |
Low Equipment Wear and 70-90% Recycles Ceramic Blasting Media with Free Sample
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Equipment Wear: | Low |
| Refractoriness: | 1790°C |
Blasting Performance with Low Equipment Wear Ceramic Blasting Media and 2.3 G/cm3 Bulk Density
| Application: | Blasting, Peening, Deburring |
|---|---|
| Bulk Density: | 2.3 G/cm3 |
| Material: | Ceramic |
Efficiënt en aanpasbaar keramisch kraalblazen voor gladde oppervlakken
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Materiaal: | van keramiek |
| Grootte: | 250-425 μm |
3.21g/Cm ³ Groene van het het Carbideblok van het Carborundumsilicium Deeltjes 90μM63μM
| Naam: | de deeltjes van het siliciumcarbide |
|---|---|
| Kristallenstructuur: | Hexagonale |
| Kleur: | Groen |
99.05% sic Groen Poeder 125μM106μM van het Siliciumcarbide High Thermal Conductivity
| Coëfficiënt van Thermische Uitbreiding (10^-6/K): | 4.6 |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Mohs-hardheid: | 9.3 |
7.5Mohs ceramische het Vernietigen Schurende Microbead 425600μm Hoge Schuringsweerstand
| Naam: | Vernietigende Schurende Media |
|---|---|
| Gebruik: | Industriële sector |
| vorm: | Grit |
Het Zirconiumdioxyde Malende Media van isolatiematerialen 1.0mm Hoge microbead van het Hardheidszirconiumdioxyde
| Naam: | Zirconiumdioxydebal |
|---|---|
| Ware Dichtheid: | 6.05kg/dm ³ |
| Gebruik: | Schroefstoffen |
De hoge van de het Silicaatbal van het Rondheidszirconium Parels 7.5Mohs voor Oppervlaktebehandeling
| Turedichtheid: | 3.86g/cm3 |
|---|---|
| Glasfase: | 32% |
| Vorm: | Bal. |

