Alle producten
-
Ceramische het Vernietigen Media
-
Het ceramische Parel Vernietigen
-
Ceramisch het Vernietigen Schuurmiddel
-
De Bal van het zirconiumsilicaat
-
Zirconiumdioxyde Malende Media
-
Wit Aluminiumoxyde
-
Garnet Abrasive Sand
-
Het ceramische Geschotene Uithameren
-
Bruin Aluminiumoxyde
-
Het Carbide van het carborundumsilicium
Stofvrije Ceramische Parel die 210μM300μM High Toughness Impact Weerstand vernietigen
| Grootte: | 210300μm |
|---|---|
| Toepassing: | Schurende Vuurvaste Industrie, het Oppoetsen |
| Chemische samenstelling: | SiO2, ZrO2 |
Stabiele dichtheid Bruine aluminiumoxide voor ontdooiing / verwijdering van huid door oxidatie
| Melting Point: | 2050 °C |
|---|---|
| Density: | 3.95 G/cm3 |
| Usage: | Derusting,oxidation-skin Removal |
Stabiel wit aluminium oxide en stabiel voor uw productie efficiëntie
| Chemical Formula: | Al2O3 |
|---|---|
| Solubility: | Insoluble In Water |
| Melting Point: | 2,072 °C (3,762 °F) |
Wit gesmolten aluminium glas en oppervlakversterking met groot moleculair gewicht
| Crystal Structure: | Hexagonal |
|---|---|
| Hardness: | 9.0 Mohs |
| Optical property: | Transparent / Translucent Apperance |
Verminderd stof Aluminiumoxide Bruin Hoge dichtheid Bruin Korundum Voor zandblazen
| Molecular Weight: | 101.96 G/mol |
|---|---|
| Abbreviation: | BFA |
| Toxicity: | Non-toxic |
Bij het slijpen wordt gebruik gemaakt van witte aluminiumoxide met een hardheid van 9,0 Mohs en een kookpunt van 550 °C
| Hardness: | 9.0 Mohs |
|---|---|
| Boiling Point: | 3,550 °C (6,422 °F) |
| Stability: | Stable |
Hoogdichte zeshoekige zandblaasmiddelen voor een doeltreffende oppervlaktevoorbereiding
| Boiling Point: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Density: | 3.95 G/cm3 |
| Characteristic: | High Purity, Good Self-sharpening, Strong Grinding Ability, Small Heat, High Efficiency, Acid And Alkali Corrosion Resistance, High Temperature Thermal Stability |
Densiteit 3,95 G/Cm3 Bruin gesmolten aluminiumoxide voor duurzame slijpmiddelen
| Uses: | Abrasive, Refractory |
|---|---|
| Hardness: | 9 Mohs |
| Solubility: | Insoluble In Water |
Bruin aluminiumoxide met een moleculair gewicht van 101,96 g/mol en droge opslagomstandigheden
| Application: | Polishing&sandblasting |
|---|---|
| Hardness: | 9 Mohs |
| Certificate: | ISO9001 |
Onoplosbaar in water Aluminiumoxide Dichtheid 3,95 G/cm3 Voldoet aan ISO9001
| Hardness: | 9 Mohs |
|---|---|
| Usage: | Derusting,oxidation-skin Removal |
| Certificate: | ISO9001 |

