Wszystkie produkty
Bezpyłowe piaskowanie ceramicznych kulek 210 μM-300 μM Odporność na uderzenia o wysokiej wytrzymałości
| Wielkość: | 210-300μm |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysł materiałów ogniotrwałych ściernych, polerowanie |
| Skład chemiczny: | SiO2, ZrO2 |
Stabilna Gęstość Brązowy Tlenek Aluminiowy Do Wydalania / Usunięcia skóry z powodu utleniania
| Melting Point: | 2050 °C |
|---|---|
| Density: | 3.95 G/cm3 |
| Usage: | Derusting,oxidation-skin Removal |
Stabilny biały tlenek aluminium i stabilny dla efektywności produkcji
| Chemical Formula: | Al2O3 |
|---|---|
| Solubility: | Insoluble In Water |
| Melting Point: | 2,072 °C (3,762 °F) |
Biały kryształ aluminiowy z płynem i wzmocnienie powierzchni z dużą masą molekularną
| Crystal Structure: | Hexagonal |
|---|---|
| Hardness: | 9.0 Mohs |
| Optical property: | Transparent / Translucent Apperance |
Zmniejszony pył Tlenek aluminium Brązowy Korundum o wysokiej gęstości Brązowy do piaszczeniowania
| Molecular Weight: | 101.96 G/mol |
|---|---|
| Abbreviation: | BFA |
| Toxicity: | Non-toxic |
Szlifowanie wykorzystuje biały tlenek aluminium o twardości 9,0 Mohs Temperatura wrzenia 550 °C
| Hardness: | 9.0 Mohs |
|---|---|
| Boiling Point: | 3,550 °C (6,422 °F) |
| Stability: | Stable |
Środki do wysokiej gęstości sześciokątnych materiałów piaszczeniowych do skutecznego przygotowywania powierzchni
| Boiling Point: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Density: | 3.95 G/cm3 |
| Characteristic: | High Purity, Good Self-sharpening, Strong Grinding Ability, Small Heat, High Efficiency, Acid And Alkali Corrosion Resistance, High Temperature Thermal Stability |
Gęstość 3,95 G/cm3 Brązowy utleniony tlenek aluminium do zastosowań trwałych ścieraczy
| Uses: | Abrasive, Refractory |
|---|---|
| Hardness: | 9 Mohs |
| Solubility: | Insoluble In Water |
Brązowy tlenek aluminium o masie cząsteczkowej 101,96 g/mol i w suchym stanie przechowywania
| Application: | Polishing&sandblasting |
|---|---|
| Hardness: | 9 Mohs |
| Certificate: | ISO9001 |
Nierozpuszczalny w wodzie tlenek aluminium Gęstość 3,95 G/cm3 Zgodny z normą ISO9001
| Hardness: | 9 Mohs |
|---|---|
| Usage: | Derusting,oxidation-skin Removal |
| Certificate: | ISO9001 |

