Όλα τα Προϊόντα
Χωρίς σκόνη κεραμική χάντρα που ανατινάζει αντίσταση αντίκτυπου ανθεκτικότητας 210μM300μM την υψηλή
| Μέγεθος: | 210300μm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Λειαντική πυρίμαχη βιομηχανία, στίλβωση |
| Χημική σύνθεση: | SiO2, ZrO2 |
Σταθερή πυκνότητα Καφέ οξείδιο του αλουμινίου για αποστράγγιση / αφαίρεση δέρματος από οξείδωση
| Melting Point: | 2050 °C |
|---|---|
| Density: | 3.95 G/cm3 |
| Usage: | Derusting,oxidation-skin Removal |
Σταθερό λευκό οξείδιο του αλουμινίου και σταθερό για την αποδοτικότητα της παραγωγής σας
| Chemical Formula: | Al2O3 |
|---|---|
| Solubility: | Insoluble In Water |
| Melting Point: | 2,072 °C (3,762 °F) |
Λευκό λιωμένο κρυστάλλιο αλουμινίου και επιφανειακή ενίσχυση με μεγάλο μοριακό βάρος
| Crystal Structure: | Hexagonal |
|---|---|
| Hardness: | 9.0 Mohs |
| Optical property: | Transparent / Translucent Apperance |
Μειωμένη σκόνη Οξείδιο του αλουμινίου Καφέ υψηλής πυκνότητας Καφέ κορούνθος για αμμοβόληση
| Molecular Weight: | 101.96 G/mol |
|---|---|
| Abbreviation: | BFA |
| Toxicity: | Non-toxic |
Χρησιμοποιεί λευκό οξείδιο του αλουμινίου με σκληρότητα 9,0 Mohs σημείο βρασμού 550 °C
| Hardness: | 9.0 Mohs |
|---|---|
| Boiling Point: | 3,550 °C (6,422 °F) |
| Stability: | Stable |
Υψηλής πυκνότητας εξαγωνικά μέσα εκτόξευσης άμμου για αποτελεσματική προετοιμασία της επιφάνειας
| Boiling Point: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Density: | 3.95 G/cm3 |
| Characteristic: | High Purity, Good Self-sharpening, Strong Grinding Ability, Small Heat, High Efficiency, Acid And Alkali Corrosion Resistance, High Temperature Thermal Stability |
Πυκνότητα 3,95 G/Cm3 Καφέ λιωμένο οξείδιο του αλουμινίου για εφαρμογές ανθεκτικών αθρεπτικών
| Uses: | Abrasive, Refractory |
|---|---|
| Hardness: | 9 Mohs |
| Solubility: | Insoluble In Water |
Καφέ οξείδιο του αλουμινίου με μοριακό βάρος 101,96 G/mol και στεγνές συνθήκες αποθήκευσης
| Application: | Polishing&sandblasting |
|---|---|
| Hardness: | 9 Mohs |
| Certificate: | ISO9001 |
Αδιαλυτές σε νερό Αλουμινίου οξειδίου Πυκνότητα 3,95 G/cm3 Συμμόρφωση με το πρότυπο ISO9001
| Hardness: | 9 Mohs |
|---|---|
| Usage: | Derusting,oxidation-skin Removal |
| Certificate: | ISO9001 |

