Όλα τα Προϊόντα
Professional Grade Ceramic Blasting Media with Melting Method Production Technology
| Ture Density: | 3.86cm³ |
|---|---|
| Color: | White |
| Buck Density: | 2.2±0.1 G/cm3 |
Long-lasting Durability and Materials Ceramic Bead Blasting with Melting Method Production Technology
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Recycles: | 70-90 |
| Color: | White |
Low Equipment Wear and 70-90% Recycles Ceramic Blasting Media with Free Sample
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Equipment Wear: | Low |
| Refractoriness: | 1790°C |
Blasting Performance with Low Equipment Wear Ceramic Blasting Media and 2.3 G/cm3 Bulk Density
| Application: | Blasting, Peening, Deburring |
|---|---|
| Bulk Density: | 2.3 G/cm3 |
| Material: | Ceramic |
Αποτελεσματική και προσαρμόσιμη κεραμική ακτίνα εκρήγνυνσης για ομαλές επιφάνειες
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Υλικό: | Κεραμικά |
| Μέγεθος: | 250-425μm |
Carborundum ³ 3.21g/Cm πράσινα μόρια 90μM63μM φραγμών καρβιδίου του πυριτίου
| Ονομασία: | μόρια καρβιδίου του πυριτίου |
|---|---|
| Κρυστάλλινη δομή: | Εξαγωνική |
| Χρώμα: | Πράσινο |
99.05% πράσινη σκόνη 125μM106μM καρβιδίου του πυριτίου SIC υψηλή θερμική αγωγιμότητα
| Συντελεστής της θερμικής επέκτασης (10^-6/K): | 4.6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινο |
| Σκληρότητα Mohs: | 9.3 |
7.5Mohs κεραμικό λειαντικό μικροσφαίρωμα 425600μm ανατίναξης υψηλή αντίσταση γδαρσίματος
| Ονομασία: | Ανατινάζοντας λειαντικά μέσα |
|---|---|
| Χρήση: | Βιομηχανία |
| σχήμα: | Σοβαρότητα |
Αλέθοντας μέσα Zirconia υλικών μόνωσης 1.0mm υψηλό μικροσφαίρωμα Zirconia σκληρότητας
| Ονομασία: | Σφαίρα Zirconia |
|---|---|
| Αληθινή πυκνότητα: | 6.05kg/dm ³ |
| Χρήση: | Αβραστικό |
Υψηλές χάντρες 7.5Mohs σφαιρών πυριτικών αλάτων ζιρκονίου στρογγυλάδας για την επεξεργασία επιφάνειας
| Πυκνότητα Ture: | 3.86g/cm3 |
|---|---|
| Φάση γυαλιού: | 32% |
| Σχήμα: | Μπίλ. |

