Όλα τα Προϊόντα
Βιομηχανικού βαθμού λευκό οξείδιο του αλουμινίου αλουμίνα κοκκώδης σκόνη
| Σημείο βρασμού: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 30,95 G/cm3 |
| Χαρακτηριστικός: | Υψηλή καθαρότητα, καλή αυτοοξύτητα, ισχυρή ικανότητα άλεσης, μικρή θερμότητα, υψηλή απόδοση, αντοχή |
Λευκό οξείδιο του αλουμινίου βιομηχανικής ποιότητας κατάλληλο για την κατασκευή επικαλυμμένων αποτριχωτικών υλών και συνδεδεμένων γλειφτών
| Σημείο βρασμού: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 30,95 G/cm3 |
| Χαρακτηριστικός: | Υψηλή καθαρότητα, καλή αυτοοξύτητα, ισχυρή ικανότητα άλεσης, μικρή θερμότητα, υψηλή απόδοση, αντοχή |
Λευκό οξείδιο του αλουμινίου, λειαντικό υλικό που παρέχει ομοιόμορφη σκληρότητα και σχήμα σωματιδίων για σταθερή απόδοση λείανσης
| Σημείο βρασμού: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 30,95 G/cm3 |
| Χαρακτηριστικός: | Υψηλή καθαρότητα, καλή αυτοοξύτητα, ισχυρή ικανότητα άλεσης, μικρή θερμότητα, υψηλή απόδοση, αντοχή |
Ανακυκλώσιμο κεραμικό υλικό αμμοβολής κατάλληλο για προετοιμασία επιφανειών B20-B505 Παρέχοντας Συνεπή Λειαντική Δράση και Μεγάλη Διάρκεια Ζωής
| Process: | Melting |
|---|---|
| Specification: | B20-B505 |
| Chemical Index: | 60-66% ZrO2,25-30% SiO2,7-13% Al2O3 |
Πραγματική πυκνότητα 386gcm3 κεραμικά μέρη καρβιδίου του πυριτίου που προσφέρουν σημείο τήξης 2050°C κατάλληλα για βιομηχανικές και μηχανικές εφαρμογές
| Operatingtemperature: | Up To 1200°C |
|---|---|
| Material: | Alumina-based Ceramic |
| Reusability: | High, Can Be Reused Multiple Times |
Σημείο τήξης 2050°C Κηραμικά μέσα εκτόξευσης B20-B505 Πλήρης πυκνότητα ≥ 2,3 Gcm3 Αβραστικά μέσα για καθαρισμό μετάλλων και τελική επιφάνεια
| True Density: | 3.86g/cm3 |
|---|---|
| Chemical Index: | 60-66% ZrO2,25-30% SiO2,7-13% Al2O3 |
| Operatingtemperature: | Up To 1200°C |
Διαδικασία τήξης Βιομηχανικά κεραμικά εξαρτήματα κατάλληλα για κρίσιμα εξαρτήματα στους τομείς της ενέργειας και της μεταποίησης
| Manufacturing: | Melting Method |
|---|---|
| Processing Method: | Melting |
| Melting Point: | 2050°C |
Πυκνότητα 2,5 έως 3,5 Gcm3 Κεραμικό Υλικό Αμμοβολής Κεραμικές Σφαίρες Αμμοβολής με Σημείο Τήξης 2050°C Κατάλληλο για Καθαρισμό Μετάλλων
| Reusability: | High, Can Be Reused Multiple Times |
|---|---|
| Manufacturing: | Melting Method |
| Processing Method: | Melting |
Αληθινή πυκνότητα 386gcm3 Σηραμικό αθρεπτικό για ανατίναξη που παρέχει σταθερή απόδοση στον καθαρισμό μετάλλων και την τελική επιφάνεια
| Material: | Alumina-based Ceramic |
|---|---|
| Reusability: | High, Can Be Reused Multiple Times |
| Bulk Density: | ≥2.3 G/cm3 |
Επαναχρησιμοποιούμενα κεραμικά υλικά αμμοβολής από κεραμικό με βάση την αλουμίνα με χημικό δείκτη 7 έως 13 τοις εκατό Al2O3 που εξασφαλίζει μακροχρόνια αντοχή
| Bulk Density: | ≥2.3 G/cm3 |
|---|---|
| Reusability: | High, Can Be Reused Multiple Times |
| Material: | Alumina-based Ceramic |

