Tüm ürünler
Endüstriyel kalite beyaz alüminyum oksit alüminyum granüle edilmiş toz
| Ürün Kategorisi: | 3.550°C (6.422°F) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 3,95 gr/cm3 |
| karakteristik: | Yüksek Saflık, Kendiliğinden İyi Bilenme, Güçlü Taşlama Yeteneği, Küçük Isı, Yüksek Verimlilik, Asit |
Endüstriyel sınıf beyaz alüminyum oksit, kaplı abrazifler ve yapıştırılmış öğütme tekerlekleri üretimi için uygundur
| Ürün Kategorisi: | 3.550°C (6.422°F) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 3,95 gr/cm3 |
| karakteristik: | Yüksek Saflık, Kendiliğinden İyi Bilenme, Güçlü Taşlama Yeteneği, Küçük Isı, Yüksek Verimlilik, Asit |
Beyaz Alüminyum oksit abrazif malzeme, tutarlı öğütme performansı için tekdüze sertlik ve parçacık şekli sağlar
| Ürün Kategorisi: | 3.550°C (6.422°F) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 3,95 gr/cm3 |
| karakteristik: | Yüksek Saflık, Kendiliğinden İyi Bilenme, Güçlü Taşlama Yeteneği, Küçük Isı, Yüksek Verimlilik, Asit |
Yüzey Hazırlığı İçin Uygun Yeniden Kullanılabilir Seramik Kumlama Malzemesi B20-B505, Tutarlı Aşındırıcı ve Uzun Hizmet Ömrü Sağlar
| Process: | Melting |
|---|---|
| Specification: | B20-B505 |
| Chemical Index: | 60-66% ZrO2,25-30% SiO2,7-13% Al2O3 |
Gerçek yoğunluk 2050°C erime noktası sunan 386gcm3 silikon karbid seramik parçalar endüstriyel ve mekanik uygulamalara uygundur
| Operatingtemperature: | Up To 1200°C |
|---|---|
| Material: | Alumina-based Ceramic |
| Reusability: | High, Can Be Reused Multiple Times |
Erime Noktası 2050°C Seramik Kumlama Malzemesi B20-B505 Yığın Yoğunluğu ≥2.3 Gcm³ Metal Temizleme ve Yüzey İşleme için Aşındırıcı Malzeme
| True Density: | 3.86g/cm3 |
|---|---|
| Chemical Index: | 60-66% ZrO2,25-30% SiO2,7-13% Al2O3 |
| Operatingtemperature: | Up To 1200°C |
Erime Süreci Enerji ve Üretim Sektörlerinde Kritik Bileşenler için Uygun Endüstriyel Seramik Bileşenler
| Manufacturing: | Melting Method |
|---|---|
| Processing Method: | Melting |
| Melting Point: | 2050°C |
Yoğunluk 2,5 ila 3,5 Gcm3 Seramik Kumlama Malzemesi Seramik Boncuk Top Kumlama Malzemesi 2050°C Erime Noktası Metal Temizliği İçin Uygun
| Reusability: | High, Can Be Reused Multiple Times |
|---|---|
| Manufacturing: | Melting Method |
| Processing Method: | Melting |
Gerçek Yoğunluk 386g/cm³ Seramik Kumlama Abrasivi, Metal Temizleme ve Yüzey İşlemede Tutarlı Performans Sağlar
| Material: | Alumina-based Ceramic |
|---|---|
| Reusability: | High, Can Be Reused Multiple Times |
| Bulk Density: | ≥2.3 G/cm3 |
Alümina Bazlı Seramikten Yapılmış, %7 ila %13 Al2O3 Kimyasal İndeksine Sahip Yeniden Kullanılabilir Seramik Kumlama Ortamı, Uzun Ömürlü Olmasını Sağlar
| Bulk Density: | ≥2.3 G/cm3 |
|---|---|
| Reusability: | High, Can Be Reused Multiple Times |
| Material: | Alumina-based Ceramic |

