Tüm ürünler
90um-63um Beyaz Alüminyum Oksit Blok Segmental Kumtaşı F180
| Uygulama: | parlatma |
|---|---|
| Aşındırıcı Tane Boyutları: | F180 |
| Kullanımı: | Yüzey Tedavisi |
Lazımlık Tozu 240 Mesh Parlatma İçin Yüksek Saflıkta Alüminyum Oksit
| Adı: | Beyaz Alüminyum Oksit Tozu |
|---|---|
| yoğunluk: | 3,9 gr/cm3 |
| AL2O3: | %99,4 |
Elektronik Endüstrisi için F800 Beyaz Alüminyum Oksit Mini Mist Alümina Tozu
| Uygulama: | alıştırma |
|---|---|
| D50: | 6,5±1um |
| Basınç Dayanımı: | 2000 MPa |
Al2O3 Alüminyum Oksit Sanayi Sınıfı F320 Sinterlenmiş Beyaz Korindon Blok
| Adı: | Beyaz Erimiş Alüminyum Oksit |
|---|---|
| Uygulama: | tıbbi seramikler |
| Kütle yoğunluğu: | 1,60~1,95 gr/cm3 |
Fabrika Toptan Endüstriyel Kalite Yüksek Saflık Alüminyum Hidroksit Ham Tozu Rekabetçi Fiyatlarla
| Ürün Kategorisi: | 3.550°C (6.422°F) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 3,95 gr/cm3 |
| karakteristik: | Yüksek Saflık, Kendiliğinden İyi Bilenme, Güçlü Taşlama Yeteneği, Küçük Isı, Yüksek Verimlilik, Asit |
Yüksek saflıkta alüminyum oksit beyaz katı alüminyum oksit
| Ürün Kategorisi: | 3.550°C (6.422°F) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 3,95 gr/cm3 |
| karakteristik: | Yüksek Saflık, Kendiliğinden İyi Bilenme, Güçlü Taşlama Yeteneği, Küçük Isı, Yüksek Verimlilik, Asit |
Alüminyum oksit beyaz Yüksek sıcaklıkta kalsinli alüminyum tozu
| Ürün Kategorisi: | 3.550°C (6.422°F) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 3,95 gr/cm3 |
| karakteristik: | Yüksek Saflık, Kendiliğinden İyi Bilenme, Güçlü Taşlama Yeteneği, Küçük Isı, Yüksek Verimlilik, Asit |
Yüksek saflıklı beyaz alüminyum oksit tozu, üretim ve metal işleme endüstrilerinde hassas cilalama ve öğütme için idealdir
| Ürün Kategorisi: | 3.550°C (6.422°F) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 3,95 gr/cm3 |
| karakteristik: | Yüksek Saflık, Kendiliğinden İyi Bilenme, Güçlü Taşlama Yeteneği, Küçük Isı, Yüksek Verimlilik, Asit |
Yüksek sıcaklıkta ısıtılan alümina tozu seramik özel granülasyon tozu üreticisi, tedarik mevcut, talep üzerine özelleştirilebilir
| Ürün Kategorisi: | 3.550°C (6.422°F) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 3,95 gr/cm3 |
| karakteristik: | Yüksek Saflık, Kendiliğinden İyi Bilenme, Güçlü Taşlama Yeteneği, Küçük Isı, Yüksek Verimlilik, Asit |
Endüstriyel kalite beyaz alüminyum oksit alüminyum granüle edilmiş toz
| Ürün Kategorisi: | 3.550°C (6.422°F) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 3,95 gr/cm3 |
| karakteristik: | Yüksek Saflık, Kendiliğinden İyi Bilenme, Güçlü Taşlama Yeteneği, Küçük Isı, Yüksek Verimlilik, Asit |

