Alle producten
-
Ceramische het Vernietigen Media
-
Het ceramische Parel Vernietigen
-
Ceramisch het Vernietigen Schuurmiddel
-
De Bal van het zirconiumsilicaat
-
Zirconiumdioxyde Malende Media
-
Wit Aluminiumoxyde
-
Garnet Abrasive Sand
-
Het ceramische Geschotene Uithameren
-
Bruin Aluminiumoxyde
-
Het Carbide van het carborundumsilicium
90um-63um wit het Blok Segmentaal Zandsteen F180 van het Aluminiumoxyde
| Toepassing: | Het polijsten |
|---|---|
| Schurende Korrelgrootte: | F180 |
| Gebruik: | Oppervlaktebehandeling |
Onbenullig Poeder 240 Mesh High Purity Aluminium Oxide voor het Oppoetsen
| Naam: | Het witte Poeder van het Aluminiumoxyde |
|---|---|
| Dichtheid: | 3.9g/cm3 |
| Al2O3: | 99.4% |
F800 Wit Aluminiumoxyde Mini Mist Alumina Powder voor Elektronische Industrie
| Toepassing: | Het omwikkelen |
|---|---|
| D50: | 6.5±1um |
| Samendrukkracht: | 2000 Mpa |
Al2O3 de de Industrierang F320 van het Aluminiumoxyde sinterde Wit Korundblok
| Naam: | Wit Gesmolten Aluminiumoxide |
|---|---|
| Toepassing: | Medische keramiek |
| Bulkdichtheid: | 1.60~1.95g/cm3 |
Fabriek Groothandel Industriële kwaliteit Aluminiumhydroxide van hoge zuiverheid ruw poeder met concurrerende prijzen
| Kookpunt: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Dikte: | 30,95 g/cm3 |
| Kenmerkend: | Hoge zuiverheid, goede zelfscherping, sterk slijpvermogen, lage hitte, hoge efficiëntie, resistentie |
Hoge zuiverheid aluminiumoxide witte vaste aluminiumoxide
| Kookpunt: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Dikte: | 30,95 g/cm3 |
| Kenmerkend: | Hoge zuiverheid, goede zelfscherping, sterk slijpvermogen, lage hitte, hoge efficiëntie, resistentie |
aluminiumoxide wit Hoog-temperatuur gecalcineerd aluminiumoxide poeder
| Kookpunt: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Dikte: | 30,95 g/cm3 |
| Kenmerkend: | Hoge zuiverheid, goede zelfscherping, sterk slijpvermogen, lage hitte, hoge efficiëntie, resistentie |
Hoge zuiverheid Wit aluminium oxide poeder ideaal voor precisiepolijsten en slijpen in de verwerkende industrie en de metaalafwerking
| Kookpunt: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Dikte: | 30,95 g/cm3 |
| Kenmerkend: | Hoge zuiverheid, goede zelfscherping, sterk slijpvermogen, lage hitte, hoge efficiëntie, resistentie |
Hoogtemperatuurverkalkt aluminapoeder keramisch speciaal granulatiepoeder fabrikant, beschikbaar, op aanvraag aan te passen
| Kookpunt: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Dikte: | 30,95 g/cm3 |
| Kenmerkend: | Hoge zuiverheid, goede zelfscherping, sterk slijpvermogen, lage hitte, hoge efficiëntie, resistentie |
Aluminogranulaatpoeder van industriële kwaliteit
| Kookpunt: | 3,550 °C (6,422 °F) |
|---|---|
| Dikte: | 30,95 g/cm3 |
| Kenmerkend: | Hoge zuiverheid, goede zelfscherping, sterk slijpvermogen, lage hitte, hoge efficiëntie, resistentie |

