Tüm ürünler
7.5-8.5 Sertlik Seramik Patlama Medyası Gerçek yoğunluk 3.86cm3
| Kullanımı: | parlatma |
|---|---|
| Kimyasal bileşim: | AL2O3 |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı: | 1700°F |
1790 °C'de kırılganlığı olan pürüzsüz silikon karbid seramik parçalar
| Servis Ömrü: | Uzun |
|---|---|
| tür yoğunluğu: | 3.86cm³ |
| Mohs Sertliği: | 7.5 |
Maksimum Çalışma Sıcağı 1700°F Seramik Patlama Medyası
| Kimyasal bileşim: | AL2O3 |
|---|---|
| Aşındırıcı Tahıl: | alümina oksit |
| Renk: | Beyaz |
Z300 Seramik Patlama Medyası Refraktörlüğü 1790°C Yüksek Küresellik
| ekipman aşınması: | Düşük |
|---|---|
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı: | 1700°F |
| Renk: | Beyaz |
Düşük ekipman aşınma ile cilalama için beyaz seramik patlama ortamı
| Spesifik yer çekimi: | 2.6-2.8 |
|---|---|
| Sertlik: | 7.5-8.5 |
| Kimyasal bileşim: | AL2O3 |
Güzel beyaz yüzey işleme için cilalama seramik patlama abrazifi
| refrakterlik: | 1790°C |
|---|---|
| Malzeme: | Seramik |
| Servis Ömrü: | Uzun |
ZrO2 kimyasal bileşiminin % 65'ini içeren beyaz seramik patlama ortamı
| Kullanımı: | parlatma |
|---|---|
| Servis Ömrü: | Uzun |
| Aşındırıcı Tahıl: | alümina oksit |
Endüstriyel sınıf seramik patlama ortamları güvenilir performans için
| Kimyasal bileşim: | AL2O3 |
|---|---|
| Aşındırıcı Tahıl: | alümina oksit |
| Sertlik: | 7.5-8.5 |
Alümina oksit aşındırıcı tanesi olan çok yönlü beyaz seramik patlama ortamı
| Erime noktası: | 2050°C |
|---|---|
| Spesifik yer çekimi: | 2.6-2.8 |
| Sertlik: | 7.5-8.5 |
Düzensiz Seramik Patlama Sıvısı - Patlama Uygulamaları İçin İdeal
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| refrakterlik: | 1790°C |
| Şekli: | Düzensiz |

