Όλα τα Προϊόντα
7.5-8.5 Σκληρότητα Κηραμικά μέσα εκτόξευσης Αληθινή πυκνότητα 3,86cm3
| Χρήση: | Χωρισμός |
|---|---|
| Χημική σύνθεση: | Al2O3 |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | 1700°F |
Γλυκά κεραμικά μέρη από καρβίδιο του πυριτίου με ανθεκτικότητα 1790 °C
| Ζωή χρήσης: | Μακρύ |
|---|---|
| Πυκνότητα Ture: | 3.86cm ³ |
| Σκληρότητα Mohs: | 7.5 |
Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας 1700°F
| Χημική σύνθεση: | Al2O3 |
|---|---|
| Λειαντικό σιτάρι: | οξείδιο αλουμίνας |
| Χρώμα: | Λευκό |
Z300 Κηραμικό μέσο ανατίναξης Ανθεκτικότητα 1790°C Υψηλή σφαιρική
| ένδυση εξοπλισμού: | Χαμηλά |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας: | 1700°F |
| Χρώμα: | Λευκό |
Λευκά κεραμικά μέσα εκτόξευσης για γυάλωση με χαμηλή φθορά του εξοπλισμού
| Ειδική βαρύτητα: | 2.6-2.8 |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 7,5-8,5 |
| Χημική σύνθεση: | Al2O3 |
Λευκό κεραμικό μέσο εκτόξευσης με 65% χημική σύνθεση ZrO2
| Χρήση: | Χωρισμός |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσίας: | Μακρύ |
| Λειαντικό σιτάρι: | οξείδιο αλουμίνας |
Βιομηχανικά κεραμικά μέσα εκτόξευσης για αξιόπιστες επιδόσεις
| Χημική σύνθεση: | Al2O3 |
|---|---|
| Λειαντικό σιτάρι: | οξείδιο αλουμίνας |
| Σκληρότητα: | 7,5-8,5 |
Πολυδιάστατα λευκά κεραμικά μέσα εκτόξευσης με σίδηρο από οξείδιο της αλουμίνης
| Σημείο τήξης: | 2050°C |
|---|---|
| Ειδική βαρύτητα: | 2.6-2.8 |
| Σκληρότητα: | 7,5-8,5 |
Ακανόνιστο αβραστικό κεραμικής εκρήξεως - ιδανικό για εφαρμογές εκρήξεως
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Refractoriness: | 1790°C |
| Σχήμα: | Ανώμαλος |

