Wszystkie produkty
7.5-8.5 Twardość Środki do wybuchu ceramicznego Prawdziwa gęstość 3,86 cm3
| Użycie: | Polerowanie |
|---|---|
| Skład chemiczny: | Al2O3 |
| Maksymalna temperatura robocza: | 1700°F |
Gładkie części ceramiczne z węglanu krzemowego o ogniowodności 1790 °C
| Żywotność usługi: | Długi |
|---|---|
| gęstość tury: | 3,86 cm³ |
| Twardość Mohsa: | 7,5 |
Maksymalna temperatura pracy 1700°F Środki do wybuchu ceramicznego
| Skład chemiczny: | Al2O3 |
|---|---|
| Ziarno ścierne: | tlenek glinu |
| Kolor: | Biały |
Z300 Środki Ceramiczne Do Spryskiwania Odpaczalność 1790°C Wysoka kulistość
| zużycie sprzętu: | Niskie |
|---|---|
| Maksymalna temperatura robocza: | 1700°F |
| Kolor: | Biały |
Białe materiały ceramiczne do polerowania przy niskim zużyciu sprzętu
| Środek ciężkości: | 2,6-2,8 |
|---|---|
| Twardość: | 7,5-8,5 |
| Skład chemiczny: | Al2O3 |
Polerowanie ceramicznego materiału ściernego do wykończenia powierzchni białej
| Krnąbrność: | 1790°C |
|---|---|
| Materiał: | Ceramiczny |
| Żywotność usługi: | Długi |
Białe ceramiczne media do wybuchu o składzie chemicznym 65% ZrO2
| Użycie: | Polerowanie |
|---|---|
| Żywotność usługi: | Długi |
| Ziarno ścierne: | tlenek glinu |
Środki do wybuchu ceramicznego klasy przemysłowej zapewniające niezawodną wydajność
| Skład chemiczny: | Al2O3 |
|---|---|
| Ziarno ścierne: | tlenek glinu |
| Twardość: | 7,5-8,5 |
Wszechstronne białe materiały ceramiczne do wybuchu z oksydem aluminiowym
| Temperatura topnienia: | 2050°C |
|---|---|
| Środek ciężkości: | 2,6-2,8 |
| Twardość: | 7,5-8,5 |
Nieregularny Ceramic Blasting Abrasive - Idealny do zastosowań do wybuchu
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Krnąbrność: | 1790°C |
| Kształt: | Nieregularny |

