Wszystkie produkty
Professional Grade Ceramic Blasting Media with Melting Method Production Technology
| Ture Density: | 3.86cm³ |
|---|---|
| Color: | White |
| Buck Density: | 2.2±0.1 G/cm3 |
Long-lasting Durability and Materials Ceramic Bead Blasting with Melting Method Production Technology
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Recycles: | 70-90 |
| Color: | White |
Low Equipment Wear and 70-90% Recycles Ceramic Blasting Media with Free Sample
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Equipment Wear: | Low |
| Refractoriness: | 1790°C |
Blasting Performance with Low Equipment Wear Ceramic Blasting Media and 2.3 G/cm3 Bulk Density
| Application: | Blasting, Peening, Deburring |
|---|---|
| Bulk Density: | 2.3 G/cm3 |
| Material: | Ceramic |
Białej ceramiki wybuchowej ścieracza w zakresie grawitacji szczególnej 2.6-2.8
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Twardość: | 7,5-8,5 |
| Skład chemiczny: | Al2O3 |
Blasing ceramicznych wierzchołków o wysokiej gęstości do zastosowań przemysłowych
| Środek ciężkości: | 2,6-2,8 |
|---|---|
| Skład chemiczny: | Al2O3 |
| Temperatura topnienia: | 2050°C |
Zmienić proces wybuchowy za pomocą mediów wybuchowych ceramicznych
| Środek ciężkości: | 2,6-2,8 |
|---|---|
| Twardość: | 7,5-8,5 |
| Maksymalna temperatura robocza: | 1700°F |
Skład chemiczny Al2O3 Ceramic Bead Blasting z długą żywotnością
| zużycie sprzętu: | Niskie |
|---|---|
| Twardość: | 7,5-8,5 |
| Temperatura topnienia: | 2050°C |
Białe materiały ceramiczne do wybuchu o wysokiej twardości Mohsa Z100
| Twardość Mohsa: | 7,5 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Krnąbrność: | 1790°C |
Rozwiązanie do materiałów ceramicznych o wysokiej gęstości dla różnych zastosowań
| Środek ciężkości: | 2,6-2,8 |
|---|---|
| Kształt: | Nieregularny |
| Użycie: | Polerowanie |

