Όλα τα Προϊόντα
Professional Grade Ceramic Blasting Media with Melting Method Production Technology
| Ture Density: | 3.86cm³ |
|---|---|
| Color: | White |
| Buck Density: | 2.2±0.1 G/cm3 |
Long-lasting Durability and Materials Ceramic Bead Blasting with Melting Method Production Technology
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Recycles: | 70-90 |
| Color: | White |
Low Equipment Wear and 70-90% Recycles Ceramic Blasting Media with Free Sample
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Equipment Wear: | Low |
| Refractoriness: | 1790°C |
Blasting Performance with Low Equipment Wear Ceramic Blasting Media and 2.3 G/cm3 Bulk Density
| Application: | Blasting, Peening, Deburring |
|---|---|
| Bulk Density: | 2.3 G/cm3 |
| Material: | Ceramic |
Λευκή κεραμική εκρηκτική αβραστική ειδική βαρύτητα 2.6-2.8
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 7,5-8,5 |
| Χημική σύνθεση: | Al2o3 |
Σκηνοθεσία και επεξεργασία
| Συγκεκριμένη πυκνότητα: | 2.6-2.8 |
|---|---|
| Χημική σύνθεση: | Al2o3 |
| Σημείο τήξης: | 2050°C |
Επαναφρονίστε τη διαδικασία εκρήξεως σας με κεραμικά μέσα εκρήξεως ανθεκτικότητα 1790°C
| Συγκεκριμένη πυκνότητα: | 2.6-2.8 |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 7,5-8,5 |
| Μέγιστη λειτουργούσα θερμοκρασία: | 1700°F |
Χημική σύνθεση Al2O3 Κηραμική ακτίνα ανατίναξης με μακρά διάρκεια ζωής
| φθορά του εξοπλισμού: | Χαμηλά |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 7,5-8,5 |
| Σημείο τήξης: | 2050°C |
Λευκό κεραμικό μέσο εκρήξεως με υψηλή σκληρότητα Mohs Z100
| Σκληρότητα Mohs: | 7.5 |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Ανθεκτικότητα: | 1790°C |
Λύση υψηλής πυκνότητας κεραμικών μέσων εκτόξευσης για ποικίλες εφαρμογές
| Ειδική βαρύτητα: | 2.6-2.8 |
|---|---|
| Σχήμα: | Ακανόνιστος |
| Χρήση: | Χωρισμός |

