Tüm ürünler
Professional Grade Ceramic Blasting Media with Melting Method Production Technology
| Ture Density: | 3.86cm³ |
|---|---|
| Color: | White |
| Buck Density: | 2.2±0.1 G/cm3 |
Long-lasting Durability and Materials Ceramic Bead Blasting with Melting Method Production Technology
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Recycles: | 70-90 |
| Color: | White |
Low Equipment Wear and 70-90% Recycles Ceramic Blasting Media with Free Sample
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Equipment Wear: | Low |
| Refractoriness: | 1790°C |
Blasting Performance with Low Equipment Wear Ceramic Blasting Media and 2.3 G/cm3 Bulk Density
| Application: | Blasting, Peening, Deburring |
|---|---|
| Bulk Density: | 2.3 G/cm3 |
| Material: | Ceramic |
Beyaz seramik patlama abrazifi özel ağırlık aralığı 2.6-2.8
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Sertlik: | 7.5-8.5 |
| Kimyasal bileşim: | AL2O3 |
Endüstriyel uygulamalar için yüksek yoğunluklu seramik boncuk patlatma
| Spesifik yer çekimi: | 2.6-2.8 |
|---|---|
| Kimyasal bileşim: | AL2O3 |
| Erime noktası: | 2050°C |
Keramik Patlama Medyası 1790°C'ye Refraktörlüğü ile Patlama Sürecinizi Devrime Getirin
| Spesifik yer çekimi: | 2.6-2.8 |
|---|---|
| Sertlik: | 7.5-8.5 |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı: | 1700°F |
Kimyasal Kompozisyon Al2O3 Uzun kullanım ömrü ile seramik boncuk patlatma
| ekipman aşınması: | Düşük |
|---|---|
| Sertlik: | 7.5-8.5 |
| Erime noktası: | 2050°C |
Yüksek Mohs Sertliği ile Beyaz Seramik Patlama Medyası Z100
| Mohs Sertliği: | 7.5 |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| refrakterlik: | 1790°C |
Çeşitli Uygulamalar için Yüksek Nitelikli Seramik Patlama Medyası Çözümü
| Spesifik yer çekimi: | 2.6-2.8 |
|---|---|
| şekli: | Düzensiz |
| Kullanımı: | parlatma |

