Alle producten
-
Ceramische het Vernietigen Media
-
Het ceramische Parel Vernietigen
-
Ceramisch het Vernietigen Schuurmiddel
-
De Bal van het zirconiumsilicaat
-
Zirconiumdioxyde Malende Media
-
Wit Aluminiumoxyde
-
Garnet Abrasive Sand
-
Het ceramische Geschotene Uithameren
-
Bruin Aluminiumoxyde
-
Het Carbide van het carborundumsilicium
7.5-8.5 Hardheid Keramische blaasmiddelen Ware dichtheid 3,86 cm3
| Gebruik: | Polieren |
|---|---|
| Chemische samenstelling: | Al2O3 |
| Maximale werktemperatuur: | 1700°F |
Glanzere keramische delen van siliciumcarbide met een vuurvastheid van 1790 °C
| Levensduur: | Lang |
|---|---|
| Turedichtheid: | 3.86cm ³ |
| Mohshardheid: | 7.5 |
Maximale werktemperatuur 1700°F Keramische blaasmiddelen
| Chemische samenstelling: | Al2O3 |
|---|---|
| Schurende Korrel: | alumina oxyde |
| Kleur: | Wit |
Z300 Keramische blaasmiddelen Brandweerbaarheid 1790°C Hoge bolvormigheid
| materiaalslijtage: | Laag |
|---|---|
| Maximale werktemperatuur: | 1700°F |
| Kleur: | Wit |
Witte keramische blaasmiddelen voor polijsten met een lage slijtage van de apparatuur
| Specifiek gewicht: | 2.6-2.8 |
|---|---|
| Hardheid: | 7,5-8,5 |
| Chemische samenstelling: | Al2O3 |
Polieren van keramische blaasbrekers voor fijne witte oppervlakte afwerking
| Refractabiliteit: | 1790°C |
|---|---|
| Materiaal: | van keramiek |
| Leven in dienst: | Lang |
Witte keramische blaasmiddelen met een chemische samenstelling van 65% ZrO2
| Gebruik: | Polieren |
|---|---|
| Leven in dienst: | Lang |
| Schurende Korrel: | alumina oxyde |
Industriële keramische blaasmiddelen voor betrouwbare prestaties
| Chemische samenstelling: | Al2O3 |
|---|---|
| Schurende Korrel: | alumina oxyde |
| Hardheid: | 7,5-8,5 |
Versatile witte keramische blaasmiddelen met slijpgraan van aluminoxide
| Smeltepunt: | 2050°C |
|---|---|
| Specifieke zwaarte: | 2.6-2.8 |
| Hardheid: | 7,5-8,5 |
Onregelmatig keramisch blastscherm - ideaal voor blasttoepassingen
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Vuurvastheid: | 1790°C |
| Vorm: | Onregelmatig |

