Alle producten
-
Ceramische het Vernietigen Media
-
Het ceramische Parel Vernietigen
-
Ceramisch het Vernietigen Schuurmiddel
-
De Bal van het zirconiumsilicaat
-
Zirconiumdioxyde Malende Media
-
Wit Aluminiumoxyde
-
Garnet Abrasive Sand
-
Het ceramische Geschotene Uithameren
-
Bruin Aluminiumoxyde
-
Het Carbide van het carborundumsilicium
Hoogwaardige keramische straalmedia ontworpen voor schurende werking en lange levensduur bij diverse oppervlaktebehandelingstaken
| Bedrijfstemperatuur: | Tot 1200°C |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek op aluminiumoxidebasis |
| Herbruikbaarheid: | Hoog, kan meerdere keren worden hergebruikt |
Duurzame keramische blaasmiddelen voor oppervlaktevoorbereiding en precisiereiniging in industriële omgevingen
| Bedrijfstemperatuur: | Tot 1200°C |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek op aluminiumoxidebasis |
| Herbruikbaarheid: | Hoog, kan meerdere keren worden hergebruikt |
Industriële keramische blaasmiddelen die slijpmiddel zijn voor metaalreiniging en oppervlakteverfijning
| Bedrijfstemperatuur: | Tot 1200°C |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek op aluminiumoxidebasis |
| Herbruikbaarheid: | Hoog, kan meerdere keren worden hergebruikt |
Duurzame keramische blaasmiddelen die geschikt zijn om oppervlakteverontreinigende stoffen te verwijderen en oppervlakken voor verdere verwerking voor te bereiden
| Bedrijfstemperatuur: | Tot 1200°C |
|---|---|
| Materiaal: | Keramiek op aluminiumoxidebasis |
| Herbruikbaarheid: | Hoog, kan meerdere keren worden hergebruikt |
Herbruikbare keramische blaasmiddelen die geschikt zijn voor oppervlaktevoorbereiding B20-B505 die een consistent slijpmiddel en een lange levensduur bieden
| Process: | Melting |
|---|---|
| Specification: | B20-B505 |
| Chemical Index: | 60-66% ZrO2,25-30% SiO2,7-13% Al2O3 |
Echte dichtheid 386 g/cm³ siliciumcarbide keramische onderdelen met smeltpunt 2050°C, geschikt voor industriële en mechanische toepassingen
| Operatingtemperature: | Up To 1200°C |
|---|---|
| Material: | Alumina-based Ceramic |
| Reusability: | High, Can Be Reused Multiple Times |
Smeltpunt 2050°C Keramisch Straalmiddel B20-B505 Bulkdichtheid ≥2,3 Gcm³ Schuurmiddel voor Metaalreiniging en Oppervlakteafwerking
| True Density: | 3.86g/cm3 |
|---|---|
| Chemical Index: | 60-66% ZrO2,25-30% SiO2,7-13% Al2O3 |
| Operatingtemperature: | Up To 1200°C |
Smeltproces Industriële Keramische Componenten Geschikt voor Kritische Componenten in de Energie- en Productiesectoren
| Manufacturing: | Melting Method |
|---|---|
| Processing Method: | Melting |
| Melting Point: | 2050°C |
Dichtheid 2,5 tot 3,5 Gcm3 Keramische Straalmedia Keramische Kraalbal Straalmedia met Smeltpunt 2050°C Geschikt voor Metaalreiniging
| Reusability: | High, Can Be Reused Multiple Times |
|---|---|
| Manufacturing: | Melting Method |
| Processing Method: | Melting |
Echte dichtheid 386 g/cm³ keramisch straalmiddel voor consistente prestaties bij metaalreiniging en oppervlakteafwerking
| Material: | Alumina-based Ceramic |
|---|---|
| Reusability: | High, Can Be Reused Multiple Times |
| Bulk Density: | ≥2.3 G/cm3 |

