15. Çin Uluslararası Toz Metallurjisi, Çimento Karbid ve Gelişmiş Seramik Sergisi 2 Haziran'da başarıyla sona erdi!

October 19, 2023

 

15. Çin Uluslararası Toz Metallurjisi, Çimento Karbid ve Gelişmiş Seramik Fuarı 2 Haziran'da başarıyla sona erdi.Serginin üç günü, tüm ülkeden katılımcılar ve ziyaretçiler söz verildiği gibi etkinliğe geldi.

 

Gösterilen ana ürünler kalsinalı alümina tozu, 95 derece, 96 derece, 99 derece seramik granülasyon tozu, 5G seramik filtre alümina tozu vb.Personel her müşteriye ürünlerin özelliklerini coşkuyla açıkladı., ihtiyaçlarını dikkatle dinledi, sorularına cevap verdi ve müşterilere en profesyonel hizmeti sunmaya çalıştı,Böylece herkes ürünlerimizin uygulama alanlarını ve teknik avantajlarını daha iyi anlayabilir..

 

Dr. Biegerl, NABALTEC, Almanya'nın kıdemli mühendisi.Ayrıca sergi sırasında "Optimize Al2O3 malzemeler seramik üretiminde işlenebilirliği nasıl iyileştirebilir" başlıklı yeni bir ürün sunumu yaptıSergi sırasında, Almanya'nın NABALTEC'den kıdemli bir mühendis olan Dr. Biegerl, "Optimumlaştırılmış Al2O3 malzemelerinin seramik üretiminde işlenebilirliği nasıl artırabileceği" üzerine bir sunum yaptı.Yeni geliştirilen ürünler performanslarını daha da iyileştirdi ve daha güvenli ve çevre dostu.

 

Bu sergi başarılı bir şekilde sona erdi, Huitai Keramikler sizinle burada buluşmaktan memnun.Müşterilerin sorunlarını çözmesi için"Müşteriler için değer yaratmak" iş felsefesi sizinle el ele yürüyecek.

hakkında en son şirket haberleri 15. Çin Uluslararası Toz Metallurjisi, Çimento Karbid ve Gelişmiş Seramik Sergisi 2 Haziran'da başarıyla sona erdi!  0