پانزدهمين نمايشگاه بين المللي پودر متالورژي چين، کربيد سيمان و سراميك هاي پيشرفته در 2 ژوئن با موفقیت به پايان رسيد!

October 19, 2023

 

پانزدهمين نمايشگاه بين المللي چين در زمينه ي متالورژي پودر، کاربيد سيمان و سراميك هاي پيشرفته در 2 ژوئن به طور موفقانه به پايان رسيد.سه روز نمايشگاه، نمايندگان و بازدیدکنندگان از سراسر کشور به عنوان وعده به رویداد آمدند.

 

محصولات اصلی در نمایشگاه پودر آلومینیوم سوخته، پودر گرانولاسیون سرامیکی درجه 95، درجه 96، درجه 99، پودر آلومینیوم فلتر سرامیکی 5G و غیره هستند.کارکنان با شور و شوق ویژگی های محصول را به هر مشتری توضیح دادند، به دقت به نیازهای آنها گوش می داد، به سوالات آنها پاسخ می داد و سعی می کرد حرفه ای ترین خدمات را برای مشتریان ارائه دهد،تا همه بتوانند زمینه های کاربردی و مزایای فنی محصولات ما را درک کنند.

 

دکتر بیگرل، مهندس ارشد "نابالتک"، آلمانهمچنین در طول نمایشگاه یک نمایشگاه محصول جدید با عنوان "چگونه مواد بهینه شده Al2O3 می توانند قابلیت پردازش را در تولید سرامیک بهبود بخشند"در طول این نمایشگاه، دکتر بیگرل، مهندس ارشد NABALTEC، آلمان، همچنین در مورد "چگونه مواد بهینه شده Al2O3 می توانند قابلیت پردازش را در تولید سرامیک بهبود بخشند" ارائه داد.محصولات تازه توسعه یافته عملکرد خود را بهبود بخشیده اند و ایمن تر و سازگارتر با محیط زیست هستند.

 

نمایشگاه با موفقیت به پایان رسید، هیتائی سرامیک از اینکه شما را در اینجا ملاقات می کند سپاسگزار است.برای مشتریان برای حل مشکلات، برای مشتریان برای ایجاد ارزش " فلسفه کسب و کار برای رفتن دست به دست با شما. منتظر دیدار دوباره!

آخرین اخبار شرکت پانزدهمين نمايشگاه بين المللي پودر متالورژي چين، کربيد سيمان و سراميك هاي پيشرفته در 2 ژوئن با موفقیت به پايان رسيد!  0